KOSMED

Kontakt email, www
ul. Łazy 30a
25-677 Kielce , woj. Świętokrzyskie

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń medycznych. Ultrasonografy, rezonanse magnetyczne, MRI i wiele innych, które znajdują się w ofercie na urządzenia medyczne sprzedaż. Ofertujemy gwarancję, bezproblemowy serwis urządzeń medycznych oraz bogate możliwości finansowania. W ramach możliwości jakie oferują urządzenia medyczne sprzedaż, posiadamy opcję leasingowania urządzeń medycznych na atrakcyjnych warunkach oprocentowania. Napisz do nas, aby poznać ofertę na urządzenia medyczne sprzedaż.

diagnostyka medyczna

weterynaria

Laboratoria

Specjalizacje:

  • diagnostyka medyczna
  • weterynaria
  • Laboratoria

O nas

KOSMED jako dystrybutor uznanych w świecie producentów aparatury medycznej od 1990 roku jest partnerem polskiej służby zdrowia dostarczając wysokiej klasy sprzęt medyczny.

Od wielu lat współpracujemy z największymi ośrodkami szkoleniowymi w kraju i za granicą. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i posiadanej wiedzy dostosowujemy ofertę do możliwości polskich Klientów, zaspokajamy ich indywidualne potrzeby i oczekiwania. Oferując nowoczesną aparaturę medyczną jednocześnie zapewniamy profesjonalizm świadczonych usług, dając Państwu gwarancję jakości i satysfakcji. Możemy się poszczycić wieloma instalacjami u użytkowników, którzy nam zaufali i nawiązali z nami współpracę.